BTC směnárny – Recenze

Bitcoin směnárna je služba, které nabízí směnu Kč $ € na Bitcoin (BTC) a opačně. Nejčastější je nákup/prodej převodem z bankovního účtu nebo nákup/prodej BTC přímo hotovostí přes automat. V následujících řádcích se zmíníme především o tématu české směnárny, která poskytuje převody jednoduše. Cílem je udělat férové srovnání na základě zkušeností uživatelů,  jak si která směnárna vede i v dalších ohledech jako jsou rychlost směny, poplatky, zákaznická podpora, celková reputace …

Směnárna Easycoin.cz – nedávno jsme vydali jednoduchý návod – čtěte v článku JAK KOUPIT BITCOIN (bankovním převodem nebo hotovostí)

Abychom získali autentické informace o chodu dalších směnáren, kontaktovali jsme přímo jejich vedení. Nyní jsme s většinou z nich v komunikaci a snažíme se pro vás získat ty nejzajímavější a nejaktuálnější informace zevnitř, jak která Btc směnárna funguje.

Napište nám, jaké jsou Vaše zkušenosti. Kterou směnárnu preferujete Vy? Pište přímo do formuláře níže:

E-mail:
Zpráva:

Neváhejte hlasovat. Mezi směnárny poskytující českou lokalizaci webových stránek patří dále např. coinmate.io, localbitcoins.com, bitstock.cz, simplecoin.cz, rubicoin.cz. Nevadí-li vám angličtina, kladně hodnocenými světovými burzami jsou Bitstamp.com, Kraken.com, Bitfinex.com, Btc-e.com. Na ty nejžádanější směnárny brzy zveřejníme podrobné recenze a návody.

 

 

PŘIDEJTE SE DO DISKUZE