Kdo investoval do internetu v roce 1994 – dnes je milionář!

Kdo prošvihl 90. léta, kdy bylo velmi snadné vzít pár peněz a udělat z nich na internetu majlant. Byla to doba přející lidem, kteří se nebáli odvážně se pohybovat v novém systému nebo kteří jen byli na správném místě a měli dobré kontakty? Důvody vidí každý různé, nikdo ale nemůže popírat, že šlo o příležitost svézt se na stále rostoucí vlně a zbohatnout. Tehdy to ale zvládli jen někteří…

„V dnešní internetové době je potřeba mít informace, nebo spíše než je mít, tak je dobře zpracovat. Kdo že k nim má přístup dnes? Každý přeci.“

Příběhy lidí, kteří v době raného internetu nakoupili akcie internetových společností, které během pár let zněkolikanásobily svou hodnotu. Jak to někteří dokázali? Většina se shoduje, že se jen pozorně dívali kolem sebe a ve správný okamžik stiskli tlačítko. (Níže na obrázku Bill Gates – nejbohatší člověk na světě)

Víte už, kde je příležitost v dnešní době? Nebo si myslíte, že dnes už žádné příležitosti nejsou?

…informace přímo na Váš email:

E-mail:

Bill Gates

 

Nezávislá měna, kterou používá stále více lidí po celém světě. Je odolná proti vládním zásahům, bankovním manipulacím a úřednické šikaně (např. neoprávněným exekucím). Díky nezávislosti na státu a úřadech je nezabavitelná, nezdanitelná. Jedním kliknutím ji můžete poslat komukoliv na Zemi téměř zadarmo, a platba ihned dorazí (žádné čekání jako v bance).

 


Příležitost 10. let 21. století – DIGITÁLNÍ ZLATO

Bitcoin zlatoOdborníci na kryptoměny přirovnávají současný stav Bitcoinu k internetové síti v roce 94. Je tady několik podobností. V roce 1994 měl internet celosvětově pouze kolem 10 milionů uživatelů, přibližně tolik uživatelů má nyní v roce 2017 Bitcoin (BTC). Snad každý, kdo by viděl do minulosti, by investoval do společností jako je Google, Facebook nebo český Seznam, firmy které se z ničeho během několika let rozrostly v obrovské korporace. Akcie firem, které stály u zrodu internetu a zvládly tak rychlý nárůst uživatelů, vyletěly mnohonásobně. Pro srovnání uvádíme dva obrázky růstu uživatelů internetu a Bitcoinu*.

 

Graf uživatelů internetu

Jak rychle rostl počet uživatelů internetu od roku 93 do 99?


Graf vytvořených peněženek na blockchain.info

Jak rychle rostl počet uživatelů BTC? (zdroj: blockchain.info) *Graf počtu celkově vytvořených peněženek na blockchain.info

 

 

  Výhody Bitcoinu, proč jej používá stále více lidí

Krátce co je bitcoin

 • Nezávislost na vládě, bankách a úřední byrokracii
 • Anonymní (nemožnost strhnutí financí kvůli novým nesmyslným poplatkům, zablokovat účet jako v bance, přístup ke svým penězům tak máte pouze Vy)
 • Ochrana před inflací (maximální počet je 21 milionů – nehrozí inflace jako u Kč EUR USD, kde centrální banky neustále tisknout nové peníze a znehodnocují tak stávající
 • Možnost poslat/koupit část bitcoinu, např. 0,0000001 BTC.
 • 1 BTC nyní stojí asi 20,000 Kč. Před rokem byl za 9,000 Kč a před 4 lety se dal pořídit za pouhých 400 Kč. V dnešní době bitcoin používá historicky nejvíce lidí, což je důvodem, proč cena stále roste. Ovšem tento fenomén prozatím stále využívá necelá tisícina světové populace, takže k růstu je stále mnoho prostoru.
 • V Česku stále koluje mýtus, že koruna dolar nebo euro jsou kryté něčím hmatatelným (např. centrální bankou) nebo zlatem, není tomu tak – jedná se vždy pouze o důvěru v danou měnu.
 • Poskytuje platby po celém světě za minimálních nákladů a okamžitý převod (žádné čekání na zpracování bankou)
 • Kvůli nezabavitelnosti a konečnému množství bitcoinů v oběhu proto bitcoin získává funkci zlata, do kterého lidé v době krizí převádějí svůj majetek, ne nadarmo se nazývá jako „elektronické zlato“

 

Co si chcete říkat v budoucnu Vy?
Zaváhal jsem, nebo byl jsem u toho?!

Nadpis Soutěžní anketa

Proč myslíte, že cena BTC za 2 roky vzrostla 4krát?

(odpověď nemá vliv na slosování)

Možnosti:


E-mail:
Zpráva:

Co můžete vyhrát?

 • Hlavní cena – ŽIJ 1 ROK JEN ZA BTC*
 • 3 x 0.094 BTC
 • 17 x 0.0094 BTC
 • a další ceny

*Výherce hlavní ceny souhlasí s pořízením fotografických materiálů a s propagačními předměty týkající se světa BTC. Hradí se výdaje do výše 1 BTC měsíčně.

Každý se může přihlásit do soutěže pouze jednou, v opačném případě může být diskvalifikován. Přihlášením do soutěže souhlasíte se zasíláním našeho občasného newsletteru. Váš email nikdy nesdělíme 3. straně. Soutěž sponzoruje firma Digital Coin IBC a probíhá od 23. 1. 2017, datum ukončení vyhlásí zadavatel bitcoinonline.cz.


Navazující článek: Jsou peníze v bance v bezpečí?

Podobný článek: Revoluční česká peněženka? A...

Související

PŘIDEJTE SE DO DISKUZE