Bitcoiny zdarma

Jak se říká: „Zadarmo ani kuře nehrabe“, Bitcoiny jen tak zdarma vám nikdo nedá, ale dají se získat bez toho, abyste za ně platili. Například se můžete registrovat na určitých stránkách, nebo opakovat dokola pár jednoduchých úkonů.

Uvítací bonus

Snapcard – když si na této stránce zřídíte online peněženku a ověříte svůj účet, dostanete 1$ v Bitcoinech. Není to moc, ale tisíce nikdo zdarma nedává.

BTC za drobné úkony

Hromada stránek má vedle své hlavní činnosti také bitcoinový bonusový program. Za drobné úkony, jako je prohlížení reklamy, vyplnění dotazníku, zodpovídání otázek, zkoušení aplikací atd., dostanete drobný obolus v Bitcoinech.

BitcoinGet – získáváte BTC za dokončení drobných úloh, jako je vyplnění průzkumu, sledování videa a tak dále.

BitcoinReward – sledujte videa, hrajte hry, vyplňujte dotazníky, nebo další jednoduché úkoly, a dostanete něco málo BTC.

BTC za sledování reklamy

Neznám nikoho, kdo má rád reklamu, ale ze stránek, kterým se říká „faucets“ (doslova „vodovodní kohoutek“), za sledování reklam kapou pomalu Bitcoiny. Jejich byznys model je následující: oni dostanou peníze od zadavatele reklamy za proklik a část z těch peněz věnují vám. Podívejte se například na BitVisitor nebo BitsForClicks. Takovéto stránky mají obyčejně také provizní program, kde mohou existující uživatelé doporučit někoho nového a dostat tak část z jeho odměn.

Jinými slovy se jim dá klidně říkat i „dávačky“, protože můžete BTC vydělávat prakticky bez námahy, v pravidelných intervalech. Většinou vyplácí malé částky, které se ještě mění v závislosti na kurzu BTC. Jelikož nejsme velkými fanoušky takovýchto reklamních množíren, nechceme sem dávat žádný seznam. Jen zadejte do vyhledávače „Bitcoin faucets“, nebo se podívejte na Bitcoin wiki a dostanete se tam.

BTC za hraní her

Faucets popsané výše, jsou důležitou součástí kterékoli stránky s online sázkami na kostky. Běžně na takových stránkách dostanete 0,00001 BTC (tedy necelých 20 haléřů) každých pár minut, ale pouze za předpokladu, že máte nulový zůstatek na účtě. Dělají to proto, aby se hra otáčela a tudíž platící hráči měli šanci své peníze prohrát. Následující stránky jsou v současnosti asi nejlepší:

BTC za publikování obsahu

Myšlenka je taková, že (typicky) na sociálních sítích, jako je Facebook, nebo Youtube, zveřejníte nějaký druh obsahu a uživatelé se rozhodují, jestli je užitečný. Pak vám zaplatí za vaši snahu – této službě se říká ChangeTip, neboli drobné dýžko. Na Reddit jsou dýžka většinou v řádu centů – prostě publikujete obsah a necháváte si za to platit…

BTC za čtení knih

PaidBooks fungují zčásti jako faucet. Místo prohlížení reklamy si ale čtete klasické knihy. Je to jeden z nejoriginálnějších způsobů zístkávání Bitcoinů – dává totiž uživateli možnost dělat více, než jen bezduše klikat na tlačítka. Méně inzerátů by ovšem tento program zpříjemnilo…

BTC za členství

Qoinpro – Nevíme úplně jistě, čeho tihle chlapíci chtějí dosáhnout, ale zdá se, že uživatelům dávají denně zdarma Bitcoiny a další kryptoměny. V čem je háček? Počáteční denní částka je velice malá, ale můžete získat bonusy tím, že přizvete přátele, nebo si koupíte kredit na SMS.

Pro ty, kdo si BTC nechtějí kupovat, může být tento způsob získávání zajímavý. Jelikož ovšem tato činnost vyžaduje dost času a odměny jsou malé, nečekejte, že se stanete milionářem. Chcete-li vydělávat více, podívejte se třeba na provizní programy, nebo na možnosti nechat si platit za reklamu na vašich stránkách v BTC.

Předchozí článek

Blockchain

Další článek

Úschova Bitcoinů

PŘIDEJTE SE DO DISKUZE