Reklama placená v BTC

Bitcoiny se dají vydělávat všelijak, ale pokud vlastníte nějakou stránku, proč toho nevyužít a nebýt placen za reklamu v BTC? Jakoukoli vaši stránku můžete přeměnit v pasívní příjem – blog, tweet, facebookový status, fórum… Na reklamních platformách, které platí v Bitcoinech je skvělé i to, že některé z nich respektují vaše soukromí a všechny platby provádí anonymně. Pak už je jen na vás si ohlídat své soukromí.

Chcete-li poskytnout reklamní prostor a vydělat na tom

 • CoinURL – reklamní síť, která nabízí neobtěžující vysoce efektivní kontextovou reklamu. Je to jedna z nejstarších pay-per-click sítí, která v BTC vyplácí.
 • Bitmedia.io – specializovaná síť, která nabízí tematickou reklamu – nechává si od zadavatelů platit v BTC a v této digitální měně také platí za poskytnutý prostor. Zdá se, že jsou dost nároční na to, jakou stránku si do své sítě pustí.
 • A-Ads – tato stránka nesbírá osobní data. Je to jedna z prvních stránek, která začala nabízet reklamu na služby s BTC tématikou. Platí se za zobrazení reklamy.
 • BitClix – Síť 100% zaměřená na BTC. Tvrdí, že jejich reklama jede na více než 3000 stránkách.
 • AdBit – Tato síť poskytuje reklamní prostor formou aukce mezi zadavateli. Funguje na základě plateb za den, kdy zadavatelé soutěží mezi sebou.
 • Adverti – síť na bitcoinové téma – akceptuje jak BTC, tak dolary. Zároveň používají výkonné nástroje pro měření počtu zobrazení.
 • BitTeaser – blockchainová síť, která kombinuje pokročilou technologii založenou na blockchainu a novátorský přístup k marketingu. Spuštěna byla v lednu 2015 a sami o sobě tvrdí, že jsou základem nového přístupu k online marketingu. Inovátoři stojící za touto sítí doufají, že se jim podaří změnit způsob, kterým se na netu inzeruje. Nabízejí zadavatelům 50% bonus k prvnímu vkladu.

Tyto stránky neplatí lidem za to, aby prohlíželi reklamu! – jsou to skutečné reklamní agentury.

Chcete-li inzerovat vy

Výše zmiňované stránky jsou dobré také chcete-li zviditelnit svou stránku věnovanou digitálním měnám, protože umísťují své inzeráty zejména tam, kde je hlavním tématem BTC. Bitcoin akceptují jako platbu za služby a na většině z nich lze inzerovat anonymně. Díky tomu budou na vaši stránku chodit zejména lidé, které toto téma zajímá. Dobrým příkladem jsou obchody akceptující BTC, provizní programy, finanční blogy a další služby točící se okolo Bitcoinu.

 • Bitmedia.io má nejlepší cílení, dobré uživatelské ohlasy a výborný reportovací systém. Aukční systém vám rovnou ukáže, kolik prostoru dostáváte v závislosti na vaší cenové nabídce. Minimální nabídka je 0,0001 BTC za klik. Nedávno zavedli několik algoritmů, které zajistí, že budete platit jen za unikátní prokliky.
 • CoinURL má nejlepší poměr ceny a výkonu – v současné chvíli se zdá být nejlepší bitcoinovou reklamní sítí.
 • BitClix funguje dobře, ale zdá se, že většina provozu se děje na nekvalitních stránkách, kde nabízí peníze za prohlížení reklamy. Od toho se asi těžko dá očekávat přísun kvalitních klientů. Systém vám ukáže, kde všude se vaše reklama objevuje. Minimální cena je 0,0001 BTC za klik.
 • A-Ads nejsou příliš atraktivní, protože nelze nastavit minimální cenu za proklik. Pokud je ovšem vaším cílem anonymita, pak zvolte právě tuto stránku.
 • Na AdBit je skvělé, že si můžete určit, na které stránky vaše reklama půjde.
 • Adverti má dobré uživatelské hodnocení a berou i papírové měny. Navíc dostáváte přehled o stavu vašich kampaní v reálném čase. Minimální cena za proklik je ovšem dost vysoká – 0,0004 BTC. Nelze také být zároveň zadavatelem reklamy a poskytovatelem reklamního prostoru prostřednictvím jednoho účtu.

Chcete-li zobrazovat reklamu Bitcoinem políbené veřejnosti, zvažte také inzerci na konkrétních stránkách s danou problematikou. Většina z nich totiž není v žádné síti a řídí si svou inzerci sama. Zajímavou stránkou pro vaši inzerci je také Cointelegraph – stránka s kryptoměnovou tématikou, která umisťuje reklamu na 11 stránek orientovaných na kryptoměny.

Zajímá-li vás platba za akci, pak také máte na výběr několik sítí. Rozdíl mezi klasickou reklamní sítí a sítí, která nabízí platby za akci, je ten, že uživatelé musí udělat nějakou akci, nejčastěji se zaregistrovat, nebo nakoupit. Je to druh propagace, kdy zadavatel platí jen za dokončení specifické činnosti. Jinými slovy, platit budete jen za skutečné zákazníky, kteří vám zaplatí za vaše zboží, nebo služby. Nikoli tedy jen za proklik, nebo shlédnutí banneru. Na výběr jsou například RunCPA a Advendor.

Předchozí článek

Bitcoinové podvody

Další článek

Blockchain

Související

PŘIDEJTE SE DO DISKUZE